Kontakt

Firma KOHUT Třinec s.r.o.
Siedziba spółki Třinec-Staré Město, Závodní 813, kod 739 61
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Rejestracja Spółka zapisana w Sądzie Okręgowym Ostrawa, oddział C, karta 23203
Data wpisu 3 października 2000 r.
Regon 25864025
NIP CZ 25864025
Bank Komerční banka a.s. exp.Třinec nr konta 27-4650860297/0100
Kierownictwo spółki
Kohut Zdeněk członek zarządu +420 558 533 572 zdenek@kohut.eu
Kohut Václav, Ing. członek zarządu +420 558 533 572 vaclav@kohut.eu
Gazur Richard, Ing. dział handlowy +420 558 533 072 gazur@kohut.eu
Goldmannová Dagmar
dział ekonomiczny +420 558 534 932 goldmannova@kohut.eu
Malá Šárka
sekretariat +420 558 536 692 info@kohut.eu
Kalužová Lenka, Ing. marketing +420 778 468 799 kaluzova@kohut.eu
Odcinek ekonomiczny
Szmeková Hana
referent zamówień +420 558 533 072 szmekova@kohut.eu
Krzyžanková Gražyna
rachuba materiałów +420 725 253 230 krzyzankova@kohut.eu
Riedlová Monika
referent zam. transportu +420 778 468 789 riedlova@kohut.eu
Odcinek handlowo-techniczny
Lysek Jaroslav
technik przygotowania zamówień +420 777 740 525 lysek@kohut.eu
Uhrinčať Jaroslav, Ing. technik przygotowania zamówień +420 725 253 207 uhrincat@kohut.eu
Kačmařík Jan, Bc. technik przygotowania zamówień +420 778 468 790 kacmarik@kohut.eu
Mazur Jiří, Ing. technik przygotowania zamówień + 420 776 433 471 mazur@kohut.eu
Cienciala Jan, Ing. technik przygotowania zamówień +420 558 535 594 jcienciala@kohut.eu
Halama Lukáš, Bc.
referent zakupów +420 777 740 522 halama@kohut.eu
Pilchová Jana kierownik magazynu +420 725 253 202 pilchova@kohut.eu
Odcinek produkcyjny
Jakus Stanislav
kierownik ośrodka gazowników +420 777 740 524 jakus@kohut.eu
Lorek Miroslav
kierownik ośrodka rurociągowców +420 777 740 523 lorek@kohut.eu
Kroupa Milan
kierownik ośrodka produkcji warsztatowej +420 608 390 806 kroupa@kohut.eu
Čarvaš Milan
kierownik ośrodka transportu +420 777 740 529 carvas@kohut.eu
Cienciala Wiesław, Ing. kierownik - centrum CNC +420 776 641 131 cienciala@kohut.eu
CENTRUM CNC centrum CNC   paleni@kohut.eu

KOHUT Třinec s.r.o.
Závodní 813
Třinec - Staré Město
kod 739 61 Czechy

tel.: +420 558 536 692

www.kohut.eu

pokaż na mapie
Pokaż na mapie >

 

Formularz kontaktowy



Polski English