Kontakty

Obchodní jméno KOHUT Třinec s.r.o.
Sídlo společnosti Třinec-Staré Město, Závodní 813, PSČ 739 61
Právní forma Společnost s ručením omezeným
Registrace Společnost zapsaná u Krajského soudu Ostrava, oddíl C, vložka 23203
Datum zápisu 3.října 2000
25864025
DIČ CZ 25864025
Bankovní spojení Komerční banka a.s. exp.Třinec č.účtu 27-4650860297/0100
Datová schránka wrif6is
Vedení společnosti
Kohut Zdeněk
jednatel 558 533 572 zdenek@kohut.eu
Kohut Václav, Ing.
jednatel 558 533 572 vaclav@kohut.eu
Gazur Richard, Ing. vedoucí - obchodní úsek 558 533 072 gazur@kohut.eu
Goldmannová Dagmar
ekonom 558 534 932 goldmannova@kohut.eu
Malá Šárka
sekretariát, personalista 558 536 692 info@kohut.eu
Kalužová Lenka, Ing. referent marketingu 778 468 799 kaluzova@kohut.eu
Úsek ekonomický
Szmeková Hana
referent zakázek 558 533 072 szmekova@kohut.eu
Krzyžanková Gražyna
materiálová účetní 725 253 230 krzyzankova@kohut.eu
Riedlová Monika
referent zakázek dopravy 778 468 789 riedlova@kohut.eu
Úsek obchodně-technický
Lysek Jaroslav
technik přípravy zakázek   777 740 525 lysek@kohut.eu
Uhrinčať Jaroslav, Ing.
technik přípravy zakázek 558 534 454 725 253 207 uhrincat@kohut.eu
Kačmařík Jan, Bc.
technik přípravy zakázek 558 534 454 778 468 790 kacmarik@kohut.eu
Mazur Jiří, Ing. technik přípravy zakázek 558 534 454 776 433 471 mazur@kohut.eu
Cienciala Jan, Ing. technik přípravy zakázek 558 535 594   jcienciala@kohut.eu
Halama Lukáš, Bc.
referent nákupu 558 533 573 777 740 522 halama@kohut.eu
Pilchová Jana vedoucí skladu   725 253 202 pilchova@kohut.eu
Úsek výrobní
Jakus Stanislav
vedoucí plynařů 558 534 457 777 740 524 jakus@kohut.eu
Lorek Miroslav
vedoucí potrubářů 558 534 457 777 740 523 lorek@kohut.eu
Kroupa Milan
vedoucí dílenské výroby 558 535 594 608 390 806 kroupa@kohut.eu
Čarvaš Milan
vedoucí dopravy 558 534 454 777 740 529 carvas@kohut.eu
Cienciala Wiesław, Ing. vedoucí - pálící centrum   776 641 131 cienciala@kohut.eu
PÁLÍCÍ CENTRUM pálící centrum     paleni@kohut.eu

KOHUT Třinec s.r.o.
Závodní 813
Třinec - Staré Město
739 61

tel.: +420 558 536 692

www.kohut.eu

Ukaž na mapě
Ukaž na mapě >

 

Máte-li zájem o naše služby nebo potřebujete doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní formulář



Polski English