KONTAKTY

KOHUT Třinec s.r.o.
Závodní 813
Třinec - Staré Město
739 61


IČ: 25864025
DIČ: CZ25864025
DATOVÁ SCHRÁNKA: wrif6is

tel.: +420 558 536 692


www.kohut.eu

Ukaž na mapě
Ukaž na mapě >

 
Vedení společnosti
Kohut Václav, Ing.
jednatel +420 558 533 572 vaclav@kohut.eu
Kohut Zdeněk
jednatel +420 558 533 572 zdenek@kohut.eu
Malá Šárka
sekretariát, personalistika +420 558 536 692 info@kohut.eu
Goldmannová Dagmar
ekonom, fakturace +420 558 534 932 goldmannova@kohut.eu
Gazur Richard, Ing.
vedoucí obchodního úseku +420 558 533 072 gazur@kohut.eu
Kalužová Lenka, Ing. referent marketingu, korozní inženýr +420 778 468 799 kaluzova@kohut.eu
Úsek ekonomický
Szmeková Hana
referent zakázek +420 558 533 072 szmekova@kohut.eu
Krzyžanková Gražyna
materiálová účetní +420 725 253 230 krzyzankova@kohut.eu
Riedlová Monika
referent zakázek dopravy +420 778 468 789 riedlova@kohut.eu
Úsek obchodně-technický
Lysek Jaroslav
technik přípravy zakázek   +420 777 740 525 lysek@kohut.eu
Uhrinčať Jaroslav, Ing.
technik přípravy zakázek   +420 725 253 207 uhrincat@kohut.eu
Kačmařík Jan, Bc.
technik přípravy zakázek   +420 778 468 790 kacmarik@kohut.eu
Mazur Jiří, Ing. technik přípravy zakázek   +420 776 433 471 mazur@kohut.eu
Bemer Jan, Ing. technik přípravy zakázek +420 558 535 594   bemer@kohut.eu
Halama Lukáš, Bc.
referent nákupu +420 558 533 573 +420 777 740 522 halama@kohut.eu
Pilchová Jana vedoucí skladu   +420 725 253 202 pilchova@kohut.eu
Úsek výrobní
Jakus Stanislav
vedoucí plynařů +420 558 534 457 +420 777 740 524 jakus@kohut.eu
Lorek Miroslav
vedoucí potrubářů +420 558 534 457 +420 777 740 523 lorek@kohut.eu
Kroupa Milan
vedoucí dílenské výroby +420 558 535 594 +420 608 390 806 kroupa@kohut.eu
Čarvaš Milan
vedoucí dopravy +420 558 534 454 +420 777 740 529 carvas@kohut.eu
Niemczyk Marek
CNC pálicí centrum   +420 774 413 343 niemczyk@kohut.eu

 

Máte-li zájem o naše služby nebo potřebujete doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat.

 

Kontaktní formulář



Polski English